Organi DU

Zaradi ukrepov za zajezitev epidemije corona virusa in da delo na društvu po smrti predsednika lahko nemoteno poteka, je bila  med 22.12.2020 in 30.12.2020  sklicana            1. dopisna seja predstavnikov občnih  zborov društva.

Kandidacijsko volilna komisija je 30.12.2020 pregledala in preštela vrnjene glasovnice in ugotovila, da so kandidati, predlagani s strani IO, prejeli zadostno število glasov in tako s 30.12.2020 nastopijo mandat, vse do izteka le-tega, leta 2024.

 

                                  VODSTVO 

Funkcija: PREDSEDNICA  društva                                                                        

Ime in priimek:  Barbka Bižal Kolar                                                                   

Telefon: 040/236-833                                                                                                

E-pošta: barbkabizal@gmail.com                                                             

               

   

Funkcija: PODPREDSEDNICA in                                                                           predsednica

Komisije za društvene dejavnosti

Ime in priimek: Tatjana Novak

Telefon: 040/538-782

E-pošta: tetatana@gmail.com                                                                            

 

 

Funkcija: TAJNICA                                                                                            

Ime in priimek: Marija Jerbič                                                                    

Telefon:  040/614-185                                                                                    

E-pošta: marija.jerbic54@gmail.com     

 

 

Funkcija: BLAGAJNIČARKA                                                      

Ime in priimek: Silva Žagar                                     

Telefon: 051/458-328

E-pošta:  zagar.silva@siol.net

 

 

                                                         KOMISIJE

KOMISIJA ZA ŠPORT IN REKREACIJO                                                                                                            Funkcija: predsednik                                                                                                                                            Ime in priimek: Ivan Novak                                                                                                                                Telefon: 040/369-920                                                                                                                                              E-pošta: Ive.novak@gmail.com

 

 GOSPODARSKO STANOVANJSKA KOMISIJA                                                                              Funkcija: predsednik                                                                                                                                              Ime in priimek: Milan Križaj
Telefon: 051/356-750
E-pošta: milan.krizaj.cenilec@gmail.com

 

KOMISIJA ZA SOCIALNE IN HUMANITARNE ZADEVE                                                                            Funkcija: predsednica                                                                                                                                          Ime in priimek: Jelka Poje
Telefon: 070/875-022                                                                                                                                            E-pošta: jelka.poje@gmail.com

 

                                                       DRUGI ORGANI

Izvršni odbor:

  1. Predsednica: Barbka Bižal Kolar
  2. Podpredsednica: Tatjana Novak
  3. Tajnica: Marija Jerbič                                                                                                                                   Člani: Milan Križaj, Jelka Poje, Nevenka Križ, Silva Žagar, Ivana Imenšek, Ivan Novak, Sonja Jurkovič in Štefan Šoštarko

Nadzorni odbor:

  1. Član/ica: Ana Kosten, Gojko Bunjevac in Leon Behin
  2. Namestnice: Marija Rogale, Vesna Žabnikar in Ljudmila Trdan

Častno razsodišče:

  1. Član/ica: Janez Pezdirc, Jožica Rus Ponikvar in Bernarda Čokorilo
  2. Namestniki/ce: Tone Obranovič, Marija Kraus in Franc Miklič

Delegati občnih zborov: 

  1. KS Ivan Omerza, KS Kočevska Reka: Nevenka Križ in Gojko Bunjevac
  2. KS Šalka vas: Angela Kotnik, Ljudmila Marentič in Dragica Jalovec
  3. KS Predgrad: Vida Lambret
  4. KS Stara Cerkev: Branko Košorog in Fanika Loknar
  5. KS Kočevje: Irena Šercer, Ivanka Peček, Tone Obranovič, Jožica Kovač, Kristina Žele, Vlado Kočevar, Milan Trope, Živka Komac in Halina Cvelbar

 

 

 

 

 

(Visited 159 times, 1 visits today)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja