Prvak DeSUS-a Karel Erjavec na DU Kočevje

V okviru predstavitev strank za Državnozborske volitve sta  se  9. maja v Kočevju mudila  predsednik stranke upokojencev DeSUS  g. Karel Erjavec in  kandidat  DeSUS-a za naš okoliš g. Peter Vilfan. Ob tej priložnosti sta se oglasila tudi na našem društvu, kjer je podpredsednik vlade in minister za zunanje zadeve Republike Slovenije prisotnim predstavil delo stranke DeSUS v iztekajočem mandatnem obdobju in nakazal smernice za naslednja 4 leta.  Ogledal si je tudi prostore in lepo urejeno okolico našega društva, pogovor pa se je nadaljeval ob sproščenem klepetu na kavici v slaščičarni Medo v centru Kočevja.

Pogovora na društvu sta se udeležili tudi direktorica DSO ga. Lidija Vardijan in vodja projekta “STAREJŠI ZA STAREJŠE pri ZDUS ga. Rožca Šonc, ki sta bili tudi gostji radijske oddaje  za upokojence Modri pristan na Univoxu, kjer je pogovor  tekel o predlogu oz. kaj vsebuje in kaj bi moral vsebovati ” ZAKON O DOLGOTRAJNI OSKRBI” in o prostovoljstvu.

 

 

(Visited 70 times, 1 visits today)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja