Letovali smo v Neumu

Tako kot že vrsto let,  smo tudi letos upokojenci našega društva odšli na zaslužen počitek. Cilj naše poti, ki se je pričela 3.septembra ob 3 uri zjutraj, je bilo morsko letovišče v BIH Neum, organizacija letovanja pa je bila zaupana turistični agenciji Relax.  V Neum smo v sončnem vremenu prispeli v dopoldanskem času in se po opravljenih hotelskih formalnostih namestili v lepo urejene sobe prenovljenega Grand hotela. Zadovoljni, daleč od vsakodnevnih skrbi in dolžnosti, smo se predali lenarjenju in zabavi. In kaj se je dogajalo?  Bili smo kar na treh izletih. Prvi je bil izlet v Mostar in Medžugorje, drugi v Dubrovnik in tretji na polotok Pelješac. V spremstvu Relaxovih vodičev Poldke in Žana ter lokalnih vodnikov, smo se sprehodili po starih mestnih jedrih, izvedeli in videli marsikaj novega in poizkusili lokalne specialitete (travarico, vina in školjke), prosti čas pa  namenili samostojnemu ogledu, nakupu spominkov, fotografiranju in okrepčilu. Po potepanju in v dnevih, ko smo bili “doma” pa smo poskrbeli za svoja  mala zadovoljstva.  Nekateri so prosti čas preživljali na sprehodih, drugi plavanju in poležavanju na plaži ali ob bazenu, tretji pa so se družili ob kartah ali pa samo klepetu. Manjkalo pa ni niti zabave. V popoldanskem času sta Poldka in Žan poskrbela za različne animacije: karaoke, tekmovanje med  avtobusoma  1 in 2 ter različne druge šaljive igre. Nekaj posebnega pa so bili večeri, ko je zaigral “muzikant” Jože. Ta je ob pomoči animatorjev poskrbel za ples in zabavo, ali pa je s svojim petjem raznežil nežne duše. So pa k prijetnim večerom prispevali tudi člani našega društva in s svojimi talenti oblikovali nepozabne večere.

Žal pa ima vsak začetek tudi svoj konec. Prišla je sobota in z njo odhod proti domu. Vožnja je ob prijetnem kramljanju  hitro minila in bolj smo se bližali domu, bolj smo bili veseli snidenja z domačimi.  Za nami je bil teden počitka in zabave, pred nami novi izzivi in tako gre čas naprej. Hvala vsem, ki ste bili z našim društvom na letovanju, hvala turistični agenciji Relax na odlični organizaciji in nenazadnje voznikoma za varno in prijetno vožnjo.

Zapisala Barbka

dscn5780 dscn5801 dscn5809 dscn5834 dscn5845 dscn5846 dscn5850 dscn5851 dscn5855 dscn5858 dscn5860 dscn5863 dscn5874 dscn5875 dscn5879 dscn5881 dscn5882 dscn5883 dscn5884 dscn5885 dscn5890 dscn5893 dscn5896 dscn5899 dscn5932 dscn5938 dscn5946 dscn5949 dscn5952

(Visited 37 times, 1 visits today)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja